Tasarımcılar & Mimarlar

Serdar Uslubaş

1982 Karabük doğumlu Uslubaş, lise öğrenimini Karabük Demir Çelik Lisesi'nde, üniversite eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü'nde tamamladı. Öğrenciliği sırasında Ayyapı'nın İzmir Mimarlık Ofisi’nde yarı zamanlı ve mezuniyetinin ardından İzmir Ulaş Harita Planlama Ofisi kurucu ortağı olarak 2 yıl çalıştı ve farklı büyüklük ve programlardaki birçok projede çalışma imkanı buldu. İzmir Not Mimarlık Bürosu'nun 2008 yılında kurucu ortağı oldu ve ulusal ve uluslararası birçok prestijli ödülün sahibi oldu.

Merih Feza Yıldırım

Not Mimarlık bürosu ortaklarından olan Mimar Merih Feza Yıldırım, lise eğitimini Artvin Anadolu Lisesi'nde, lisans eğitimini İzmir'de Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü'nde tamamladı. Eğitimi sırasında başladığı iş hayatında, Önderoğlu Mimarlık ve TH&İdil İzmir Mimarlık Bürolarında önemli görevlerde bulundu. Öğrenciliği ve profesyonel yaşamı süresince girdiği yarışmalarda 10'dan fazla ödül kazandı. Yıldırım'ın mimarlıktaki ana yaklaşımı tasarladığı mekanların kendinden ziyade kullanıcıları mutlu etmesidir. 2008 yılından bu yana ortağı olduğu Not Mimarlık Bürosu'nda mimarlık çalışmalarına devam etmektedir.

Ercüment Kuyumcu

Not Mimarlık bürosu ortaklarından biri olan Mimar Merih Feza Yıldırım, lise eğitimini Artvin Anadolu Lisesi'nde, lisans eğitimini İzmir'de Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü'nde tamamladı. Eğitimi sırasında başladığı iş hayatında, Önderoğlu Mimarlık ve TH&İdil İzmir Mimarlık Bürolarında önemli görevlerde bulundu. Öğrenciliği ve profesyonel yaşamı süresince girdiği yarışmalarda 10'dan fazla ödül kazandı. Yıldırım'ın mimarlıktaki ana yaklaşımı tasarladığı mekanların kendinden ziyade kullanıcıları mutlu etmesidir. 2008 yılından bu yana ortağı olduğu Not Mimarlık Bürosu'nda mimarlık çalışmalarına devam etmektedir.